• 41_Lawi

Facebook

Facebook profil

Zpráva od pořadatelů

Bill a já jsme se dnes večer v Anchorage účastnili shromáždění dobrovolníků Iditarodu. Od pátka jsme na naší čtvrté cestě do velkého města. Na závodníky tak dohlíží Joanna ve White Mountain a Nils Hahn v Nome, kteří posílají aktualizace na Facebook včetně fotek a zpráv o závodnících, kde se zrovna nacházejí. Díky vám všem, skvělí dobrovolníci!

John Logar vyhrál kategorii běžců, když dnes odpoledne dorazil do cíle v Nome těsně pod 24 dny. Další pěší závodníci Beat, Tim a Loreen se vydali na posledních 77 mil / 124 km do Nome. Jaké skvělé závodní pole atletů tady máme! Biker Donald Kane ze Skotska byl stále ve White Mountain a poslední běžkyně Shawn McTaggart byla na své cestě ze Shaktoolik přes zamrzlé moře do Koyuku.