• 41_Lawi

Facebook

Facebook profil

Zpráva od pořadatelů

Britský cyklista Aidan harding si na svém jednorychlostním kole dojel pro svůj druhý finiš v Nome v čase 11 dní 4 hodiny 15 minut a patří mu druhé místo. Aidan také překonal celkový rekord 15 dní a drží nejrychlejší čas do Nome na jednorychlostním kole. Dnes večer přijel Phil Hofstetter do svého rodného města Nome v čase 12 dnů 6 hodin. Tohle je i Philův druhý finiš, v roce 2010 závod na 1000 mil vyhrál. Gratulujeme oběma!

Pavel Richtr byl dnes v noci ve White Mountain u Jacka a Joanny, kteří závod podporují již dlouhou dobu. Každý rok zvou všechny závodníky k sobě domů, kde je nakrmí před jejich posledními 77 mílemi do Nome.

Jan Kopka byl dnes v noci na trase za Pavlem.

Dalšími bikery jsou Bob Ostrom, Ausilia, Sebastiano, RJ a Andy Heading. Poslední 4 jmenovaní se dnes hlásili z Unalakleetu.

První běžec John Logar již opustil vesnici Ruby a je na 135 mil dlouhém úseku po řece Yukon. Donald Kane také dorazil do Ruby. O Timovi, Loreen a Beat nebo Shawnovi zatím nemáme žádné zprávy, jen víme, že jsou na cestě mezi Ophir a Ruby.

Bill Merchant – náš traťový manažer se zítra vrátí z Rohnu, kde strávil poslední dva týdny. Jsem si jistá, že je stejně unavený jako závodníci.