Partneři 2018

Partneři 2018

Partneři 2011

  • 21_bernard
  • 27_isoma
  • 31_duratec
  • 31_sirjoseph
  • 32_garmin
  • 33_Crankbrothers
  • 34_thermarest
  • 35_petzl
  • 35_Wtb

Facebook

Facebook profil

20
Květen

Diashow

 

Honzy Kopky o největších extrémech a mtb závodech planety

 

Termíny nejbližších diashow

I letošní podzim probíhají diashow na objednávku i pro veřejnost. Termíny a místa veřejných promítání:
 

pátek
16. listopadu 2018
od 19:00
Starý Bydžov, Obecní hostinec – plakát
Lístky v předprodeji nebo na místě. www.hoklclub.cz
Iditarod – napříč mrazivou Aljaškou
diashow o nejdrsnějším závodě planety
pozvánka (video)
pátek
23. listopadu 2018
od 19:00
Heřmanův Městec
Snow Film Fest www.kinohm.cz
beseda v rámci festivalu
Laponsko + krátké filmy z arktického sněžného bikování

 

Poznámka: Do současnosti proběhlo po republice na desítky diashow v rámci doprovodných programů, různých outdoorových festivalů a přehlídek filmů, ale i jako samostatný večerní program a show pro širokou veřejnost.

Diashow lze uspořádat na základě domluvy pro veřejnost, pro uzavřené kolektivy, spolky nebo firmy. Podmínky a termíny je potřeba domluvit předem přes kontakt na těchto stránkách.

Na diashow jsou pro diváky k dispozici plakáty i vydané knihy „Ve spárech Aljašky“ a „Cesty peklem a sněhem“ o největších světových extrémech.

 

Informace k nabízeným diashow

 

O nejdrsnějším závodě planety

I D I T A R O D   T R A I L   I N V I T A T I O N A L   2007

 

zimním nonstop závodě 1 800 km napříč Aljaškou po stezkách psích spřežení na upravených kolech v extrémních mrazech absolutně bez podpory.

O závodě, který se jezdí, aby člověk přežil, nikoli vyhrál.

 

Pozvánka (video)

   

Další diashow:

Crocodile Trophy 2000 Poutavý film z ročníku, který jako jediný vedl přes celý kontinent z jihu na sever. (Crocodile Trophy 2000 je etapový mountainbikový závod přes australský kontinent, 2 120 kilometrů pouštěmi, buší a pralesy ve čtrnácti etapách.)
Délka: cca 1 hod

Iditarod 2003 Diashow o závodě, který se jezdí, aby člověk přežil, nikoli vyhrál. (Iditarod je zimní nonstop závod 1 800 km napříč Aljaškou po stezkách psích spřežení na upravených kolech v extrémních mrazech absolutně bez podpory.) Diapozitivy a vyprávění z neúspěšného přejezdu Aljašky, kdy se Honza Kopka dostal zpět do bezpečí jen díky pomoci místních eskymáků. Tento ročník jako jediný v historii se jel po jiné a neprozkoumané trase.
Délka: cca 1,5 hod

Great Divide Race 2004 Diapozitivy (nebo digifota) a vyprávění o nejdelším závodě světa (GDR je non-stop závod na horských kolech absolutně bez podpory z Kanady do Mexika divočinou Skalistých hor po hranici úmoří Atlantického a Tichého oceánu. Délka závodu je 4 000 km, převýšení 70 km.)
Délka: cca 1,5 hod

Iditarod 2007 Diashow o závodě, který se jezdí, aby člověk přežil, nikoli vyhrál. (Iditarod je zimní nonstop závod 1 800 km napříč Aljaškou po stezkách psích spřežení na upravených kolech v extrémních mrazech absolutně bez podpory.) Diashow je pojata netradičně a střídá se animace mapy s video sekcemi podbarvených hudbou původních eskymáků a indiánů a obrázková část doplněná vyprávěním tentokrát z úspěšného přejezdu, kdy se Honza Kopka dostal jížní trasou přes celou Aljašku.
Délka: cca 1,5-2 hod Pozvánka (video)

Expedice Laponsko 2008 Film natočený při cestě na sněžných kolech daleko za polárním kruhem doprovázený laponskou hudbou. Film je pouštěn doplňkově ke kratším diashow, např ke Crocodile Trophy apod.
Délka: cca 25 min

Craft 1000 Miles Adventure První extrémní ultramaraton v Evropě, nonstop závod bez podpory přírodou napříč Česko-Slovenskem. Přesto, že jsme nepočítali s veřejnou prezentací tohoto závodu, vznikl vzhledem k zájmu ucelený večerní program skládající se z filmu (cca 28 min) a diashow (cca 25 min). Divákovi dává představu o samotné náročnosti závodu, o utrpení, ale i radostech závodníků na trase, o nádherných scenériích a rozmanitosti České a Slovenské krajiny. Během závodu nechyběly ani napínavé momenty brodů po prsa, střetů s medvědy nebo fyzického či psychického vyčerpání. Oba dva typy prezentace (film a diashow) se dobře doplňují a společně vytvářejí lepší představu o závodě. Pozvánka (video)
Jako krátký bonusový předfilm nabízíme sněžné bikování za polárním kruhem (cca 7 minut).
Délka s diskuzí: cca 1,5 hod

Comments are closed.